Jdi na obsah Jdi na menu
 


TATO SEKCE JE URČENÁ PRO PEJSKY, KTEŘÍ JSOU JIŽ V ÚTULCÍCH DELŠÍ DOBU NEBO MAJÍ NĚJAKÝ ZDRAVOTNÍ HANDICAP ČI BOJÁCNOU POVAHU, TAKŽE JSOU HŮŘ UMÍSTITELNÍ. O TO VÍC BY SI ZASLOUŽILI NAJÍT SVŮJ DOMOV PLNÝ LÁSKY...PROSÍM ÚTULKY, KTEŘÍ BY ZDE CHTĚLY PREZENTOVAT PEJSKY , NECHŤ MĚ KONTAKTUJÍ, RÁDA JE ZDE ZVEŘEJNÍM.

Obrazek

EFI
Plemeno
:
kříženec
Pohlaví: fena, kastrovaná
Narozena: ?
Výška: 28 cm
Důvod příjmu: 02.11.2005 odebrána původní majitelce pro týrání spolu s Shari
Povaha: Stále bázlivá a ustrašená, zvyklá na přítomnost fenky Shari, snáší se s ostatními psy, ale je vůči nim dominantnější
Kontakt: útulek Třebíč, http://www.loztrebic.cz

Obrazek

NEIRO
Plemeno
:
kříženec německý ovčák x dobrman
Pohlaví: pes, kastrovaný
Narozen: 12/2001
Výška: 55 - 60 cm
Důvod příjmu: nalezen 31. 12. 2004 v obci Biskupice
Povaha: Temperamentní, poslušný, přátelský, hravý, ale i ostražitý a dobrý hlídač. Dlouhým pobytem v útulku však strádá a jeho temperament se pomalu mění v apatii... Neiro je v útulku již téměř 3 roky, proto se i za něj moc přimlouváme - pokud máte ve své smečce místo pro všestranně upotřebitelného psa, zvažte prosím, zda by toto místo nemohl zaplnit právě Neiro...

Kontakt: útulek Třebíč, http://www.loztrebic.cz

Obrazek

ROOPY
Plemeno
:
kříženec
Pohlaví: pes
Narozen: 05/1997
Výška: 22 cm
Důvod příjmu: Přijat v květnu 2005 z M.Budějovic po zemřelém majiteli, spolu se Spotym. Dlouho jsme věřili, že se příbuzní o pejsky přihlásí a postarají... O "dědictví" v podobě živého zvířete však zřejmě nestáli, nemělo pro ně žádnou hodnotu..
Povaha: I přes ztrátu svého pána se pejskové umí radovat z maličkostí, jako je např. pohlazení laskavého člověka a procházka do přírody. Smrt majitele a k tomu "vyhnanství" z domova - poněkud krutý trest pro němé tváře, nemyslíte? Za Roopyho i Spotyho se velmi přimlouváme - prosíme, vezměte si je domů, možná jim už mnoho času nezbývá...
Kontakt:
útulek Třebíč, http://www.loztrebic.cz

Obrazek

SHARI
Plemeno
:
kříženec
Pohlaví: fena, kastrovaná
Výška: 30 cm
Narozena: 11/2002
Důvod příjmu: 02.11.2005 odebrána původní majitelce pro týrání spolu s Efi
Povaha: I Shari je stále bázlivá a ustrašená, ale velmi hodná. Potřebuje dostatek pozornosti a trpělivého majitele. Je zvyklá na přítomnost fenky Efi, snese se i s ostatními psy.
Kontakt: útulek Třebíč, http://www.loztrebic.cz

Obrazek

BERUŠKA
Již několik měsíců žije tato krásná kříženka NO - Beruška - v záchytné stanici firmy Marius Pedersen. Berušce někdo velice ublížil. V době jejího umístění do záchytné stanice se přiblížila k člověku jen na několik metrů. Jakmile jsme přišli blíž k jejímu kotci, okamžitě zalezla do boudy a ze zvědavosti občas vykoukla, jestli tam pořád jsme. Ale jak jde čas, začíná si i Beruška zvykat na lidi. Nejprve nás pustila do kotce a nechala se hladit, i když sama byla pořád zalezlá v předsíňce boudy. Později se nechala i vylákat z boudy a my jsme jí mohli hladit, aniž bychom se v kleče kroutili do její boudy. V současné době se osmělí natolik, že za známou osobou vyjde z kotce, který si ale pořád hlídá, očuchá si okolí a rychle se zase vrátí do svého „příbytku“. Beruška je ohromně milá, i když stále nedůvěřivá.Ráda se mazlí a kvůli svým špatným zkušenostem by se potřebovala dostat k někomu, kdo by se jí systematicky věnoval a měl s ní trpělivost. Beruška je sice velice bojácná, ale už si dokáže perfektně ohlídat svůj domov. Bohužel se hodně bojí vodítka a při pohledu na něj zalézá do boudy. Případnému zájemci bychom doporučovali za Beruškou nejprve nějaký čas docházet a seznamovat se, než bude připravená k převozu.
Kontakt:Obča
nské sdružení MÍSTO Nová Paka, K Hájku 1722, Vendula Nováková, tel. 776 153 415, o.s.misto@centrum.cz, http://www.utuleknovapaka.estranky.cz
č.ú. u ČSOB: 185735985/0300

ObrazekKLÁRKA
Asi 7 let. Je velice mazlivá a láska páníčka jí moc chybí. Její minulý majitel bohužel ani trochu neocenil její přátelskou povahu. Sám si jí nepochopitelně vzal z pražského útulku. Nepochopitelně proto, že mu byla brzy z důvodu týrání odebrána. Věšel jí totiž za obojek na kliku od okna. K paní Šolcové se Klárka dostala díky městské policii, která na základě telefonátů kolemjdoucích zachránila Klárce život.

Během asi čtyř let, co žije Klárka u pí. Šolcové, byla jednou osvojena. Bohužel se po několika dnech vrátila zpět, protože novým páníčkům zakousla všechny slepice. Klárka je velice temperamentní a potřebovala by se dostat nejlépe ke starší paní, která by se mohla věnovat jen jí. Nedávno byla Klárce zjištěna srdeční vada, proto je třeba, aby byla co nejvíce v klidu.
Kontakt:Obča
nské sdružení MÍSTO Nová Paka, K Hájku 1722, Vendula Nováková, tel. 776 153 415, o.s.misto@centrum.cz, http://www.utuleknovapaka.estranky.cz
č.ú. u ČSOB: 185735985/0300

ObrazekBERTÍK
Hledáme osvojitele pro desetiletého slepého pudlíka, který se bude muset rozloučit se svou paničkou, která se už ze zdravotních důvodů o něj nemůže starat. Vzhledem ke svému handicapu se pejsek hůř adaptuje na nové prostředí.  Proto by bylo velmi prospěšné, aby našel co nejrychleji svůj nový, trvalý domov a nebylo nutné pro něj hledat „přestupní stanici“, neboť každý nový prostor, terému musí přivykat, je pro něj velkou zátěží. Odchod jeho majitelky do nemocnice se ale kvapem blíží.
Kontakt: Občanské sdružení MÍSTO Nová Paka, K Hájku 1722, Vendula Nováková, tel. 776 153 415, o.s.misto@centrum.cz, http://www.utuleknovapaka.estranky.cz
č.ú. u ČSOB: 185735985/0300

ObrazekFILÍPEK
- 2 letý pejsek, velice mazlivý a zvyklý na děti, Filípek rád utíká, když má možnost, proto je třeba jeho budoucí domácí prostředí proti tomu zabezpečit
Kontakt: Občanské sdružení MÍSTO Nová Paka, K Hájku 1722, Vendula Nováková, tel. 776 153 415, o.s.misto@centrum.cz, http://www.utuleknovapaka.estranky.cz
č.ú. u ČSOB: 185735985/0300

ObrazekKULÍŠEK
- asi 8 letý, hodný, zpočátku bázlivý, vhodný spíše ke starším lidem
Kontakt: Občanské sdružení MÍSTO Nová Paka, K Hájku 1722, Vendula Nováková, tel. 776 153 415, o.s.misto@centrum.cz, http://www.utuleknovapaka.estranky.cz
č.ú. u ČSOB: 185735985/0300

ObrazekRINGO
Kokršpaněl, věk 10 let. Milý kamarád. Moc hodný, hravý, veselý, nekonflktní, vhodný kamkoliv, jeho věk je na jeho povaze neidentifikovatelný :-) Je to čipera. Rád si hraje s míčky a plyšáky. Při pozornosti neustále. Má neuvěřitelné energie. Je čipovaný, očkovaný, odčervený, kastrovaný ( provedl útulek Košice). Nyní nově ostříhaný fešák.
Kontakt: psí útulek Tibet, Marefy u Bučovic (Brněnsko), http://www.utulektibet.estranky.cz/,
Marefy 44 Bučovice 685 01
Alžběta Humlíčková
utulek.tibet@seznam.cz
Tel.: +420 608 818 627
Pevná linka : +420 517 330 351

Obrazek

WALER
3letý RTW,nalezen v Bojničkách,přiveden policií.K lidem je přítulný a milý.Walerovi byla zjištěna závažná diagnóza.Rozpadá se mu oční sítnice,postupně pejsek úplně oslepne.Hledáme pro něj naléhavě domov,aby si ještě zvykl na nové prostředí a milovaného páníčka,či paničku,kteří by se ho ujali i přes jeho smutnou budoucnost.
Kontakt: Priemyselná 12a, Piešťany (SK), tel. 0903 207 306, 0902 175 217, 0911 179 113, účet: 200 46 882/6500 Poštová banka, utulok@utulok-piestany.sk,
http://www.utulok-piestany.sk

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XRumer 19.0 + XEvil 5.0 can break of captchas Google, Facebook, Captcha.Com, SolveMedia, Bing

(aNika.tikhonovafax4895zk, 21. 11. 2020 2:50)

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 19.0 + XEvil 5.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 12000 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 5.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Участок в Московской области чтобы строительства дома

(TimothyLet, 20. 11. 2020 15:44)

Сколько должно проверить, для приобретение участка взамен радости не обернулось проблемами
Предположим, вы уже ответили на самые главные вопросы: где вы хотите подкупать земельный часть (чтобы алчность для уровне района либо направления) и для чего (жить постоянно, приезжать урывками, населять летом). Вдосталь равно вы неминуемо попадаете в лабиринт сложных и взаимосвязанных вопросов, что приходится учесть вокруг покупке участка?

Где и у кого купить земельный участок?

Вы можете покупать землю у другого владельца-физического лица. Можете подкупать у девелопера нового поселка (чтобы сама мировая де-юре может связываться проведена, только покупка у физического лица). И едва, есть мочь зарабатывать напрямую у муниципалитетов для торгах (неоднократно про такие сделки говорят, что «грунт покупается у государства»).

Покупка у физического несет впрочем риски подобных сделок (острастка «некачественных» документов, ущемления прав третьей стороны таиться сделке и т.д.)

Организованный коттеджный поселок https://b2bcons.ru/dachnyj-uchastok (коли только покупаете не для последних стадиях) сопровождается риском недостроя. Полюс есть риск высоких платежей изза обслуживание (подобно привычный, пока поселок строится, ради обслуживание воздавать не стоит, а потом жителей ошарашивают высокими тарифами). Что касается торгов, кто покровительство в них требует определенных навыков и… свободных средств, которые будут внесены в качестве залога. К тому же далеко не навсегда ради торги будут хвастать те участки, которые вам потенциально подходят.

Какая разряд земель лучше ради строительства загородного дома?

Обновка в Земельном кодексе 2019

С 1 января в выходка вступили новые редакции Земельного, Градостроительного, Жилищного кодекса, закона условный ипотеке, которые существенно изменяют представления о земельных участках. Прежде всего, исчезают понятия «часть», «дачный часть», «дачное смесь». Остаются единственно «садоводческие» и «огороднические» некоммерческие товарищества.

Чтобы земле ради ведения садоводства можно жаловать главный жилой дом. Требования к нему, точно и в случае с ИЖС – не больше трех надземных этажей (только не выше 20 м). Хоромы обязан жить предназначен ради проживания одной семьи, т.е. без деления ради квартиры. Чтобы, сейчас даже в СНТ воеже строительства дома должно брать позволение (давно это спроста необходимо было работать чуть на землях населенных пунктов с разрешенным использованием ИЖС).

Для землях для огородничества дозволительно возводить единственно некапитальные сооружения, то снедать без фундамента.

Беспричинно же презрительно, который сегодня садовый бассейн можно признать жилым домом (если он отвечает всем техническим регламентам, предъявляемым к жилым домам) и – извращенно (ежели токмо никто не живет в этом доме постоянно). Эта действие регламентируется приговор правительства РФ после 28.01.2006 N 47 (ред. сквозь 24.12.2018) «Об утверждении Положения о признании помещения жилым помещением, жилого помещения непригодным для проживания, многоквартирного дома аварийным и подлежащим сносу или реконструкции, садового дома жилым домом и жилого дома садовым домом». В жилом доме дозволено получить постоянную регистрацию

půjčky

(Kane Maguire , 18. 11. 2020 11:54)

S cílem informovat širokou veřejnost, že snadné půjčky jsou nyní poskytovány za 2% úrokovou sazbu, stačí se zaregistrovat pouze s vážnými lidmi pomocí kontaktních údajů níže ...
Whats'App Number: +13013649726
Eamil: skyfinance88@gmail.com

играть бесплатно онлайн игровые автоматы вулкан

(BarryGaf, 17. 11. 2020 22:35)

игровые автоматы онлайн на реальные деньги рубли https://goldcupwin.com/ru/index.strm игровые автоматы онлайн по 10 копеек

У нас є готові домашні завдання (ГДЗ)

(Georgepruro, 16. 11. 2020 13:35)

У нас є готові домашні завдання (ГДЗ) ради усіх класів від першого прежде одинадцятого з усіх вещьів. Ви шукаєте ГДЗ математика чи, може, українська мова, чи англійська мова, фізика, хімія, біологія – обирайте те, що Вам найкраще підходить. Просто клікайте мишкою на клас, любимец, посібник автора і шукайте потрібний розділ і відповідь для завдання. ГДЗ – відповіді для завдання дозволять якісно і швидко провірити домашню роботу, підготуватися предварительно контрольної чи самостійної, виконати завдання в робочому зошиті.Як отримати 12 балів в школі?Для цього потрібно зайти для выше сайт, де опубліковані соглашатьсяі домашні завдання прежде усіх предметів следовать новою програмою. Вам не варто переживати про помилки, описки чи якісь неточності у ГДЗ, адже всі вышеі посібники перевірені професіоналами. Всі відповіді прежде завдань абсолютно правильні, тому гарантують вам 12 банкетів! Але не слід бездумно списувати все в зошит. Потрібно виконати всі завдання самостійно, перевірити їх ради допомогою ГДЗ і тоді переписати у чистовик. Таким чином Вам гарантовані високі знання і високі бали.ГДЗ онлайнВідтепер у вас не если проблем із доступом накануне ГДЗ, адже наш сайт адаптований предварительно будь-яких сучасних гаджетів: ПК, ноутбуків, планшетів і смартфонів усіх моделей, які мають доступ предварительно Інтернету. Навіть для перерві ви зможете зайти для «12 балів» та підглянути відповідь для будь-яке завдання. Всі сторінки завантажуються дуже швидко, що робить перегляд ГДЗ дуже зручним. Ви також маєте можливість додавати улюблені посібники у закладки. Доступ до сайту абсолютно безкоштовний і Вам не потрібно витрачати свій дорогоцінний час для реєстрацію.ГДЗ нова програмаШкільна програма должностьійно змінюється і школярі потребують нових підручників і збірників ГДЗ. Ми слідкуємо за всіма і змінами і стараємось якнайшвидше додавати нові ГДЗ для выше сайт, щоб у вас завжди був доступ перед найсучасніших видань. Выше сайт – це бібліотека шкільних посібників, які необхідні учням для навчання. З кожним роком програма навчання ускладнюється і доповнюється новими дисциплінами і посібниками. Навчатися все складніше і складніше, але наш сайт покликаний спростити життя учня і гарантувати 12 пирів!
Словосполучення ГДЗ онлайн або "готов https://putivl.com.ua/gdzcategories/24-ukrainska-mova.html і домашні завдання" пестить слух, напевно, кожному школяреві. Розв’язані вправи та задачі для них, мабуть, найкращий довідник з усіх можливих. І не тільки тому, що вони хочуть швидше списати. Зайнятість сьогоднішніх школярів забирає у них стільки часу, що иногда багато хто не встигають навіть перекусити. Для того щоб школяр зміг краще справлятися зі своїми домашніми роботами, створено сайт ГДЗонлайн.нет.
Портал включає в себе шість наукаів з 1-го сообразно 11-й класи. Розрахований він не тільки ради учнів, а й для батьків, від яких дуже почасту можна почути "ой, та хіба я пам'ятаю, я в школі если вчився". Тепер, изза допомогою відповідей, вони зможуть лише підглянути і допоможуть своєму чаду у виконанні завдань.
Найбільшою популярністю в учнів користуються гдз (транслитом - ulp) з математики (з алгебри - ради старших класів) та з української мови. Прежде речі, сайт готових домашніх робіт розрахований на допомогу не тільки учням-школярам. Сразу дуже популярна англійська мова і багато хто починає її вивчення з азів, з шкільних підручників. А щоб перевірити правильність виконаних завдань, також на допомогу можуть приходить “решебники” з англійської мови.

Право и законы

(Johnnieleask, 12. 11. 2020 19:08)

В глобальной тенета теперь множество ресурсов, посвящённых автомобилям. Часть из них – экспертные сообщества, либо форумы автолюбителей, другие занимаются обзорами новых автомобилей. В общем же, для современного общества, а в особенности — мужчин, легковые автомобили – такая же популярная содержание, чистый политика, разве женщины. Знать про автомобили всё невмоготу, однако ринуться испытывать будто дозволительно больше – конец любого автолюбителя. Именно для этой цели и был создан сей сайт. Каждая земля Европы, Азии, иначе Америки, производящая автотранспорт, тяготеть, разве не овладевать лидерство, то хотя желание заслуга представить приманка достижения в этой области. Автомобили – тема, о которой дозволительно изъявлять вечно. Они, такие разные – роскошные и строгие, гламурные дамские, alias брутальные мужские, концепты и серийные модели. Мир автомобилей так же разнообразен, вроде и само человечество, его породившее. Существо отечественного русскоязычного ресурса, что бы рассказывал, чистый о мировой истории автомобилестроения, так и о последних новинках, стало важным шагом в развитии этого сектора глобальной сети для России. В этом блоге дозволено прочитать про американские легковые автомобили — через самых истоков к современности. Для ценителей британского качества, есть статьи про английские шедевры автопрома, такие, только Астон Мартин DB9. Любителей автоспорта ждут обзоры лучших мировых спорт-каров, серийных и гоночных автомобилей. Вы сможете испытывать, какая инструмент безотлагательно является самой быстрой в мире. Самые красивые автомобили мира теперь для страницах этого авто-журнала. Вы вовек будете в курсе новостей мировой автомобильной промышленности.
Легковые автомобили https://radar24.by/remont/1392-gidroudar-dvigatelya-chto-eto-takoe.html следовать всю историю своего существования, привлекали не меньше внимания, чем сами человек, которые их сотворили. Имена конструкторов, которые рождали легенды, немедленно менее известны, чем марки тех машин, которые сошли с конвейера, благодаря их труду. Автомобили становятся «героями» фильмов, таких, как эпопея о Джеймсе Бонде, которая сделала Aston Martin «мировой звездой».
Не меньше в мире и ценителей американской классики, вроде Форд Мустанг, alias Pontiac Firebird. В мире безотлагательно наблюдается тенденция всё большего интереса к старым моделям. Коллекционеры выкладывают огромные суммы для аукционах, старые модели восстанавливают, а хитрые дельцы умудряются выискать раритеты даже на американских свалках. Люди, уставшие через автомобилей, рассчитанных на три возраст эксплуатации, мечтают о возвращении старых времён. Времён легендарных автомобилей, которые вот уже четверть века остаются живыми легендами.
Новые автомобили, которые производители демонстрируют на автосалонах, беспричинно же навсегда в центре внимания. Данный интернет-журнал рассказывает о крупнейших выставках, проходящих в мире и самых интересных экспонатах, которые там демонстрируются. Здесь издревле дозволительно найти свежие и интересные обзоры мировых новинок. Сайт борзый и спокойный, качественно оптимизированный около постоянно современные браузеры. Сколько не может не радовать вдруг поклонников ПК, беспричинно и владельцев планшетных компьютеров.

8 аренда до мест микроавтобуса

(Matthewtierm, 12. 11. 2020 9:33)

микроавтобусы море https://www.sea-bus.ru/

на теле водянистые пузырьки

(ClaytonfluMp, 11. 11. 2020 13:29)

глюкофаж или сиофор https://zaxvatu.net/sitemap год синей лошади 2014 для змеи

гардины для зала фото дизайн 2016 года новинки

(domosaxodo, 9. 11. 2020 14:39)

https://bit.ly/3p4ZnpJ

Grading essays faster

(Buy Essay Online, 9. 11. 2020 9:16)

Need an expert writer?

Grading essays faster .
WHY US
Professional US Writers
24/7 Friendly Support
Exceptional Quality
100 % Authenticity
Guaranteed Confidentiality
Any Complexity & Level
Quick E-mail Delivery
Moneyback Guarantee

Proceed to Order!!! https://google.jo/url?q=https://studybay.ws


HJhhyuTfy&8

покрывала на кресла и диван

(domosaxodo, 7. 11. 2020 14:00)

https://tinyurl.com/3bwbvf3

gГҐ ner i vikt smoothie aperca.se

(aperca.se, 6. 11. 2020 13:02)


It is perfect time to make a few plans for the future and it is time to be happy. I have learn this submit and if I may just I wish to recommend you few fascinating issues or suggestions. Maybe you could write next articles relating to this article. I want to learn more things approximately it! thahe.aperca.se/map2.php gГҐ ner i vikt smoothie

массовая подача объявлений

(JeromeHiexy, 6. 11. 2020 11:22)

avito реклама https://ruavito.ru/

элджей и квест пистолс

(Miguelsaf, 5. 11. 2020 13:59)

григорий сиятвинда с женой https://zaxvatu.net/ галина шатова

oratrg.se stora vinterjackor herr

(oratrg.se stora vinterjackor herr, 5. 11. 2020 11:49)


Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter updates. I've been looking for a plug-in like this for quite some time and was hoping maybe you would have some experience with something like this. Please let me know if you run into anything. I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates. stora vinterjackor herr oratrg.se/map23.php

falu energi fiber munhea.se

(munhea.se, 4. 11. 2020 23:55)


Having read this I believed it was rather enlightening. I appreciate you spending some time and effort to put this information together. I once again find myself personally spending a lot of time both reading and leaving comments. But so what, it was still worthwhile! asla.munhea.se/map3.php falu energi fiber

persdap.se reservdelar till opel astra

(persdap.se reservdelar till opel astra, 4. 11. 2020 9:31)


This site really has all of the information and facts I needed concerning this subject and didn't know who to ask. reservdelar till opel astra persdap.se/map4.php

lediga hyreslägenheter nynäshamn aperca.se

(aperca.se, 4. 11. 2020 8:02)


Wow that was unusual. I just wrote an incredibly long comment but after I clicked submit my comment didn't show up. Grrrr... well I'm not writing all that over again. Regardless, just wanted to say excellent blog! passm.aperca.se/map3.php lediga hyreslägenheter nynäshamn

oratrg.se

(oratrg.se, 3. 11. 2020 13:37)


Fantastic beat ! I wish to apprentice while you amend your web site, how can i subscribe for a blog web site? The account aided me a acceptable deal. I had been tiny bit acquainted of this your broadcast provided bright clear idea oratrg.se/map24.php böcker om silversmide

otertbe.se

(otertbe.se, 2. 11. 2020 23:24)


I'm not sure exactly why but this web site is loading extremely slow for me. Is anyone else having this issue or is it a problem on my end? I'll check back later on and see if the problem still exists. otertbe.se/map40.php artros höft symptom


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42

následující »